Další služby

Koupili jste si novou skříň, nábytkovou stěnu, či jiný pěkný kus nábytku? Nebo novou kuchyň? Využili jste našich přepravních služeb a nábytek máte konečně doma? Ze zkušenosti dobře víme, že dopravou to pro Vás nekončí. Přejeme si spokojené zákazníky, a proto jsme pro Vás přichystali nabídku dalších doplňkových prací.

Montáž nábytku

Sestavit nový nábytek tak, aby vypadal stejně krásně jako v obchodě a přitom byl funkční a bezpečný není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Starosti hoďte na nás a nechte si nový nábytek smontovat odborně od našich šikovných techniků. Rozhodnete-li se této nabídky využít, pošlete nám poptávkový formulář, kde zaškrtnete políčko montáž nábytku.

Podívejte se na některé realizované montáže.

Ukázka z montáže obývací stěny

Vyklízení prostorů a likvidace odpadu

Opouštíte starý byt? Nechcete s sebou stěhovat všechny staré věci? Tohle dobře známe, do nového bytu se Vám nehodí všechen starý nábytek a závadná pračka už vůbec ne. Počítač už máte nový, sporák plánujete koupit. Je to pochopitelné, stěhování znamená krok vpřed.

Ale starý byt musíte předat novému majiteli či nájemci v perfektním stavu. Nezbývá, než staré kusy nábytku a nefunkční domácí spotřebiče vyhodit.

Tohle ale není obyčejný odpad. Abychom Vás ušetřili starostí, nabízíme Vám také odvoz tohoto druhu odpadu do sběrného dvora, kde zajistí jeho správnou ekologickou likvidaci.

 

Máte jasno? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás!

 

Novinky

1. 1. 2018
PF 2018
Krásný vstup do Nového roku našim stávajícím i budoucím zákazníkům a všem lidem dobré vůle.

1. 1. 2016
PF 2016
Našim milým zákazníkům, i všem ostatním lidem dobré vůle, přejeme všechno krásné do nového roku 2016.
Ať se Vám daří v práci i soukromém životě a stěhujete se jen z příjemných pohnutek a právě tolikrát, kolikrát je vám třeba :-).

27. 8. 2015
Specializujeme se na to, co nám jde nejlépe
Rozhodli jsme se, že už nebudeme montovat kuchyně a pokládat podlahy. Nadále budeme dělat především to, proč máme čím dál tím více spokojených zákazníků, a to v čem si nejvíc věříme.
Pomůžeme, poradíme, rozebereme, zabalíme, odvezeme, vyneseme, rozbalíme, sestavíme... Popřípadě jen některé ze zmíněných úkonů podle přání zákazníka. Zkrátka jsme a zůstaneme stěhováky.
Neváhejte se na nás proto kdykoliv obrátit!

1. 1. 2015
Hezký vstup do nového roku 2015
Celý náš kolektiv pracovníků přeje Vám - našim zákazníkům - krásný vstup do nového roku 2015. Jen díky Vám se naše firma stala stálicí pražského stěhování. Letos jsme tu totiž už neuvěřitelných 10 let. Díky Vaší přízni můžeme naše služby neustále posouvat a vylepšovat. Děkujeme, že nám zachováváte přízeň.

[Starší …]